Pasieka w Opolu

Pasieka Edukacyjna

Eko na Dziko

Miody rzemieślnicze

Pasieka w Opolu
Pasieka w Opolu
Pasieka w Opolu
Pasieka w Opolu

Pasieka Edukacyjna

Eko na Dziko

Miody rzemieślnicze

O nas

W magicznej krainie, gdzie natura łączy się z ludzkimi marzeniami, rozpoczyna się opowieść o Krzyśku i Brygidzie. To historia o dwojgu nieprzeciętnych ludziach, dla których przyroda, natura i zwierzęta są jak zaklęte księgi pełne przygód, które czekają, by je odkryć.

W pewnym zakątku Bawarii, szarpany nostalgiami i uczuciami, Krzysiek podjął decyzję o powrocie do Polski. Motywowała go nie tylko miłość do swojej kobiety, ale także przywiązanie do korzeni rodzinnych. W sercu, pełnym marzeń i poszukiwań, narodziła się spontaniczna myśl o pasiece. Jak w baśniowej opowieści, to, co początkowo wydawało się jedynie kaprysem, szybko przyjęło fizyczną formę. Dwa ule w ich malowniczym ogrodzie były początkiem czegoś znacznie większego – przedsionkiem do świata, w którym natura splatała się z pasją. Teraz, parę lat później, te dwa ule przerodziły się w 50, rozmieszczonych na trzech majestatycznych pasieczyskach.

Krzysiek i Brygida nie są zwykłymi pszczelarzami. To ludzie z pasją, którzy podążają za sercem, kochają wyzwania i każdy ich dzień to magiczna przygoda. W ich rękach pasieka staje się miejscem, gdzie przeszłość spotyka się z przyszłością, a troska o naturę przechodzi w przesłanie dla kolejnych pokoleń.

Poza fascynującym światem pszczół, Krzysiek i Brygida mają jeszcze inne zamiłowania, które dopełniają ich codzienne życie. W ich domu towarzyszą im dwa wiernie przywiązane psy oraz grupa kolorowych kur ozdobnych, które dodają uroku ich przydomowemu otoczeniu. Często można spotkać ich wędrujących po górskich szlakach, podążających ścieżkami na rowerach lub zanurzających wędki w spokojnych wodach pobliskich rzek i jezior. A kiedy przychodzi czas na chwilę wytchnienia, najczęściej wybierają przytulny kąt w domu, gdzie w zaciszu kanapy pochłaniają strony dobrej książki, pozwalając sobie na chwilę relaksu i ucieczki od codzienności. Niemniej ważnym elementem tej rodziny są Tomasz i Wiktoria. Dzieci  nie tylko patrzą z podziwem na rodzicielską pasję, ale również angażują się w nią w miarę swoich możliwości. Pomagają praktycznie, uczestnicząc w pracy przy pasiece, jak i mentalnie, stanowiąc nieocenione wsparcie w chwilach trudniejszych decyzji czy wyzwań. To właśnie ich radość z małych sukcesów,  napędza Krzyska i Brygidę do dalszego działania i rozwijania swojej pasji. W tej rodzinie każdy ma swoje miejsce i rolę.

Zapraszamy do naszego zaklętego świata pełnego magii, pszczół i miłości do przyrody. Gdzie, podobnie jak w opowieściach J.K. Rowling, codzienność miesza się z czarodziejstwem, a marzenia stają się rzeczywistością.